Aktualności

Przedłużony termin nadsyłania raportów końcowych

24.08.2012

Gminy, które zgłosiły się do programu w późniejszym etapie przyjmowania zgłoszeń (sierpień), mogą wysyłać swoje raporty końcowe do 20 listopada 2012 roku. Na podsumowania działań realizowanych w pozostałych gminach czekamy do końca października.

czytaj więcej...

Dorośli są odpowiedzialni za problemy alkoholowe młodzieży - powiedziała Dorota Krzywicka na antenie Polskiego Radia 24

19.08.2012

Psycholog Dorota Krzywicka, ekspert kampanii "Pozory mylą, dowód nie" na antenie Polskiego Radia 24 podkreśla, że to dorośli mają wpływ na to czy alkohol trafia w ręce młodzieży. To właśnie dorośli powinni wyznaczać granice i dbać o to, żeby nieletni tych granic nie przekraczali.

Całej audycji można wysłuchać na stronie internetowej Polskiego Radia 24

Udział w kampanii „Pozory mylą, dowód nie” jest całkowicie bezpłatny

19.08.2012

Kampania społeczna „Pozory mylą, dowód nie” jest programem całkowicie bezpłatnym, a samorządy lokalne przystępujące do programu nie ponoszą żadnych kosztów, realizując jego założenia na własnym terenie. Materiały edukacyjne, które stanowią podstawę programu, są dostarczane gminom całkowicie bezpłatnie. Udział w programie nie zobowiązuje również do podejmowania jakichkolwiek odpłatnych działań.

czytaj więcej...

Skawina aktywnie wspiera kampanię "Pozory mylą, dowód nie"

10.08.2012

Miło nam poinformować, że na stronie Urzędu Miasta i Gminy Skawina ukazała się informacja na temat działań kampanii "Pozory mylą, dowód nie" oraz list otwarty Burmistrza do sprzedawców napojów alkoholowych. Bardzo dziękujemy Skawinie za zaangażowanie! Poniżej prezentujemy treść listu.

czytaj więcej...

Minister Sprawiedliwości popiera kampanię „Pozory mylą, dowód nie”

02.08.2012

Ta kampania jest niezwykle potrzebna – mówi Jarosław Gowin

„Pozory mylą, dowód nie” – to hasło ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej, której celem jest ograniczanie spożycia alkoholu przez nieletnich. Kampania organizowana jest już po raz 4 przez Komendę Główną Policji oraz Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie. Do tegorocznej edycji dołączyło również Ministerstwo Sprawiedliwości, obejmując  kampanię honorowym patronatem.

czytaj więcej...

Browary Polskie
Policja

Platforma szkoleniowa
Odpowiedzialny
Sprzedawca!

Przejdź szkolenie!