Aktualności

Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony

23.07.2012

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w kampanii ze strony samorządów lokalnych w całej Polsce, organizatorzy przedłużają termin nadsyłania zgłoszeń.

Zgłoszenia można dokonać do 15 sierpnia 2012 r. poprzez formularz na stronie internetowej www.pozorymyla.pl  lub wysyłając wypełniony dokument drogą mailową, faksem lub pocztą tradycyjną.

Ruszyła czwarta edycja kampanii "Pozory mylą, dowód nie"

11.07.2012

Warszawa,11 lipca 2012 r.

 „Pozory mylą, dowód nie” – pod takim hasłem Komenda Główna Policji i Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce – Browary Polskie od 2009 r. realizują ogólnopolską kampanię edukacyjną, której celem jest ograniczenie sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim oraz przeciwdziałanie spożyciu alkoholu w tej grupie wiekowej. 

W połowie lipca 2012 r. rusza kolejna edycja programu, tak jak poprzednia, ukierunkowana na aktywizację środowisk lokalnych.

 

czytaj więcej...

Kampania „Pozory mylą, dowód nie” 2012

10.07.2012

Już w pierwszych tygodniach lipca ruszą działania w ramach czwartej edycji Kampanii „Pozory mylą, dowód nie”. Gminy z całej Polski otrzymały zaproszenie do wzięcia udziału w programie, obecnie trwa rejestracja zgłoszeń poprzez formularz zamieszczony na stronie www.pozorymyla.pl.

czytaj więcej...

Browary Polskie
Policja

Platforma szkoleniowa
Odpowiedzialny
Sprzedawca!

Przejdź szkolenie!