Aktualności

„Pozory mylą, dowód nie” wśród najbardziej efektywnych kampanii na świecie

24.06.2013

Ogólnopolski program edukacyjny „Pozory mylą, dowód nie” jako jedna z dwóch polskich kampanii został zaliczony do najciekawszych i najbardziej efektywnych światowych inicjatyw społecznych. Wyboru dokonało jury złożone z czołowych specjalistów w zakresie kampanii społecznych w USA, działające w ramach międzynarodowego projektu Creative for Good. Wszystkie wyróżnione kampanie ogłoszone zostaną 21 czerwca podczas uroczystości Cannes Lions.

czytaj więcej...

Odpowiedzialne Gminy 2012 nagrodzone!

25.01.2013

24 stycznia na spotkaniu w Ministerstwie Gospodarki tytułem Odpowiedzialnej Gminy 2012 zostało uhonorowanych 10 polskich gmin najbardziej zaangażowanych w ograniczenie sprzedaży alkoholu w swoim regionie. Symboliczne nagrody zostały wręczone gminom przez wiceministra sprawiedliwości Wojciecha Węgrzyna oraz przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki i Komendy Głównej Policji. Spotkanie było finałem ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”, organizowanej przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego Browary Polskie i Komendę Główną Policji.

czytaj więcej...

Odpowiedzialne Gminy zostaną nagrodzone w Ministerstwie Gospodarki

16.01.2013

10 gmin najbardziej zaangażowanych w ograniczenie sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim zostanie uhonorowanych tytułem Odpowiedzialnej Gminy 2012 na spotkaniu w Ministerstwie Gospodarki. Samorządy zostały wybrane na podstawie sprawozdań z działań profilaktycznych i edukacyjnych, zrealizowanych w swym regionie w ramach kampanii „Pozory mylą, dowód nie”, organizowanej przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego Browary Polskie i Komendę Główną Policji.

czytaj więcej...

Konkurs Odpowiedzialna Gmina 2012 rozstrzygnięty!

11.12.2012

Jury konkursu Odpowiedzialna Gmina 2012 wyróżniło 10 gmin, które w sposób najpełniejszy i najbardziej efektywny zrealizowały działania profilaktyczne. Poniżej znajduje się protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej, które odbyło się 6 grudnia.

Gratulujemy zwycięzcom, których zaangażowanie w realizację założeń kampanii zasługuje na szczere słowa uznania.

czytaj więcej...

Zmiana terminu posiedzenia Komisji Konkursowej

01.12.2012

Termin posiedzenia jury konkursu Odpowiedzialna Gmina 2012 został przesunięty na 6 grudnia (czwartek) . Na podstawie sprawozdań z działań podjętych w ramach kampanii, które dotarły do nas z samorządów i organizacji lokalnych w całej Polsce, jury dokona wyboru 10 Laureatów konkursu. Lista Laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej kampanii www.pozorymyla.pl.

W skład Komisji Konkursowej wchodzą przedstawiciele organizatorów kampanii (ZPPP Browary Polskie i Komendy Głównej Policji), a także przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Gospodarki, jako instytucji, które objęły program swoim patronatem honorowym.

Browary Polskie
Policja

Platforma szkoleniowa
Odpowiedzialny
Sprzedawca!

Przejdź szkolenie!